eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plFirmaKonferencjePraktyczne skutki nowelizacji przepisów o zamówieniach publicznych
Konferencja „Praktyczne skutki nowelizacji przepisów o zamówieniach publicznych” stanowi znakomitą płaszczyznę do dyskusji na temat zmian w ustawie Prawo zamówień publicznych, które mają na celu wdrożenie do polskiego porządku prawnego dyrektyw 2014/24/UE i 2014/25/UE z dnia 26 lutego 2014 r.

Podczas konferencji umożliwiona zostanie wymiana doświadczeń pomiędzy zamawiającymi, wykonawcami a prawnikami z cenionych kancelarii prawnych.

Wykłady wygłoszą eksperci, którzy opierając się na wieloletnim doświadczeniu w obszarze zamówień publicznych przedstawią i szczegółowo omówią zmiany, jakie dotyczą prawa zamówień publicznych.

PROGRAM:

Panel I poprowadzi trener prowadzący - Krzysztof Puchacz – prawnik, Akredytowany Ekspert ©KFE. Omówi on najważniejsze zmiany w prawie o zamówieniach publicznych.

Panel II poprowadzi gość specjalny – Włodzimierz Dzierżanowski – doktor nauk prawnych, viceprezes Urzędu Zamówień Publicznych w latach 2002-2005, który opowie o sposobach wdrażania dyrektyw w świetle Art 288 TFUE, o skutkach błędnego wdrożenia dyrektyw, a także omówi zmiany w Prawie zamówień publicznych i ich skutek dla prowadzenia postępowań.

Panel III poprowadzi gość specjalny - Bogdan Artymowicz - radca prawny, pełniący funkcję Dyrektora Departamentu Prawnego Urzędu Zamówień Publicznych i Udzielania Zezwoleń w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wygłosi on wykład, poświęcony tematowi:

Dopuszczalność zmiany umowy w sprawie zamówienia publicznego przed nowelizacją i po nowelizacji z uwzględnieniem przepisów intertemporalnych.


Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia 2016 r. w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota w Warszawie (Al. Jerozolimskie 181b, Kompleks Adgar Park West, 02-222, Warszawa). Konferencja rozpoczyna się o godzinie 9:00.

Osoby, które są zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu, proszone są o skontaktowanie się z działem konferencji (e-mail: , Tel: 515 212 451). Następnie otrzymają oni stosowny formularz zgłoszeniowy, który po wypełnieniu należy przesłać mailowo na podany powyżej adres mailowy.

Osoby, które zgłoszą się do 4 kwietnia, otrzymają rabat w postaci niższej ceny – 550 zł. Cena regularna to 650 zł. Opłatę należy uiścić na 14 dni przed rozpoczęciem konferencji.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu na stronie